Tapology Site Search
MMA Fighters From Australia
MMA Fighters From Australia
Fighter | Height | Weight Class | Record | Nation | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
David Frendin | 5'11" (180cm) | Light Heavyweight | 9-14-2 | |||||
David Lewellin | N/A | Lightweight | Am 0-2-0 | |||||
David Serratore | N/A | 0-0-0 | ||||||
"Versace" David Mirabelli | N/A | Flyweight | Am 2-3-0 | |||||
David Adelberg | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
David Ziarno | N/A | Featherweight | 0-0-0 | |||||
David Mead | N/A | Welterweight | Am 0-2-0 | |||||
David Rumming | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
David Moore | 6'0" (183cm) | 0-3-0 | ||||||
David Foley | N/A | Welterweight | 0-0-0 | |||||
David Nguyen | 5'7" (170cm) | Bantamweight | Am 0-2-0 | |||||
David Lindsay | N/A | 0-0-0 | ||||||
David "Heartbreak" Hadfield | 6'2" (188cm) | 0-0-0 | ||||||
David New | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
David Hoyle | N/A | Bantamweight | Am 0-1-0 | |||||
David Hill | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
David Nekemia | N/A | Featherweight | Am 1-0-0 | |||||
David Kriel | 5'8" (173cm) | Featherweight | 0-2-0 | |||||
David Griffiths | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
David Clarke | N/A | 1-0-0 | ||||||
David Robertson | N/A | Welterweight | 0-0-0 | |||||
David "Fingers" Morley | 6'1" (185cm) | Light Heavyweight | 4-1-0 | |||||
David Moimoi | N/A | 0-0-0 | ||||||
David Jones | N/A | Bantamweight | Am 1-0-0 | |||||
David Ho | N/A | 0-0-0 | ||||||
David Meak | N/A | Featherweight | 2-5-0 | |||||
David Adamthwaite | N/A | Middleweight | 0-1-0 | |||||
David "The Huntsman" Gillies | 5'10" (179cm) | Welterweight | 1-6-0 | |||||
David Simmons | N/A | Featherweight | 4-4-0 | |||||
David Carter | N/A | 0-0-0 | ||||||
David Toussaint | 5'11" (180cm) | 0-0-0 | ||||||
David Khu | N/A | Bantamweight | Am 1-2-0 | |||||
David Lock | N/A | 1-2-0, 1 NC | ||||||
David De Conte | N/A | Welterweight | 2-5-0 | |||||
David Cannon | N/A | 0-2-0 | ||||||
David Jedidiah | N/A | 0-0-0 | ||||||
David Borg | N/A | 0-0-0 | ||||||
David Crosato | N/A | Welterweight | Am 0-2-0 | |||||
David Taylor-Smith | N/A | 4-2-0 | ||||||
David Yarza | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
David Pauuvale | N/A | Middleweight | Am 1-1-0 | |||||
David Petralito | N/A | Lightweight | Am 1-1-0 | |||||
David "Machete" Johnson | N/A | Welterweight | 4-3-0 | |||||
David Jeitany | N/A | Middleweight | Am 1-0-0 | |||||
David Sturgiss | N/A | Light Heavyweight | Am 1-0-0 | |||||
"Dynamite" David Francis | 5'10" (178cm) | Welterweight | 9-6-0 | |||||
David Leard | N/A | 0-0-0 | ||||||
David Hubscher | N/A | Bantamweight | Am 1-2-0 | |||||
David Farrel | N/A | Middleweight | Am 0-2-0 | |||||
David Chand | N/A | Lightweight | Am 1-3-0 | |||||
David Drapac | N/A | 0-0-0 | ||||||
David Codrington | N/A | Middleweight | 0-1-0 | |||||
David Standen | N/A | Light Heavyweight | Am 0-1-0 | |||||
David Tuliloa | 6'0" (183cm) | 0-0-0 | ||||||
David Tough | N/A | 0-0-0 | ||||||
Davie McEwan | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Davin Marsh | N/A | Featherweight | 3-2-0 | |||||
Dax Blair | N/A | Light Heavyweight | Am 0-1-0 | |||||
Dayne Brajkovich | N/A | Middleweight | 0-0-0 | |||||
Dayne Manikiza | N/A | Lightweight | Am 1-2-0 | |||||
Dazz Kolovos | 6'2" (187cm) | Featherweight | Am 4-2-0 | |||||
Deacon Laugher | N/A | Welterweight | Am 1-0-0 | |||||
Dean Christou | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Dean Wright | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Dean Keary | N/A | Light Heavyweight | Am 0-1-0 | |||||
Dean Abbott | N/A | Featherweight | Am 0-2-0 | |||||
Dean Xuereb | N/A | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Dean Lawler | N/A | Heavyweight | 0-1-0 | |||||
Dean McCrohan | N/A | Am 2-0-0 | ||||||
Dean McNay | N/A | Middleweight | 1-1-0 | |||||
Dean Morris | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Dean Tromans | N/A | Lightweight | Am 2-4-0 | |||||
Dean Delic | N/A | Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Dean "The Punisher" Purdon | N/A | Welterweight | 5-5-0 | |||||
Dean Symons | N/A | Featherweight | Am 2-1-0 | |||||
Dean Foley | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Dean "Mayhem" Martin | 6'0" (183cm) | Middleweight | 0-1-0 | |||||
Dean Madison | N/A | Featherweight | 0-1-0 | |||||
Dean McDonald | N/A | Featherweight | Am 1-2-0 | |||||
Dean Maxwell | N/A | Light Heavyweight | 2-2-0 | |||||
Dean Rutland | N/A | Light Heavyweight | Am 1-0-0 | |||||
Dean McIntosh | N/A | 0-0-0 | ||||||
Dean Butler | N/A | Featherweight | 1-3-0 | |||||
Dean "The Ogre" Roberts | 6'4" (193cm) | Heavyweight | 3-1-0 | |||||
Dean "Blond Bomber" Thomas | N/A | 0-0-0 | ||||||
Dean Bradley | N/A | Am 2-1-0 | ||||||
Dean Abramo | N/A | Welterweight | 4-1-0 | |||||
Deanha "Silencer" Hobbs | 5'4" (163cm) | 0-0-0 | ||||||
Dearne Fultcher | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Declan Corcoran | N/A | Featherweight | 0-1-0 | |||||
Declan Kelly | N/A | 0-0-0 | ||||||
Declan "The Wolf" Wolfinden | 6'2" (188cm) | Welterweight | 0-1-0 | |||||
Declan Yates | N/A | Featherweight | Am 0-2-0 | |||||
Declan Moody | 6'1" (185cm) | 0-0-0 | ||||||
Dee Samasoni | N/A | Welterweight | 1-0-0 | |||||
Deece McDonald | N/A | 0-0-0 | ||||||
Deegon McGurren | N/A | Lightweight | Am 4-7-0 | |||||
Demi McNamara | N/A | 0-0-0 | ||||||
Dempsey Blake | N/A | Lightweight | Am 0-2-0 | |||||
Demsey "The Machine" McKean | 6'6" (198cm) | Middleweight | 3-1-0 | |||||
Denaudo "The Black Mamba" Murray | N/A | 0-0-0 | ||||||
Denilson Coelho | N/A | Am 0-2-0 | ||||||
Denis Reynolds Jr | N/A | 0-0-0 | ||||||
Denis Kelly | 5'9" (175cm) | 8-7-1 | ||||||
Denis Palushaj | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Denise Butler | N/A | 0-0-0 | ||||||
Dennis Lacibel | N/A | 0-0-0 | ||||||
Dennis Kefalinos | N/A | 0-2-0 | ||||||
Dennis Markovic | N/A | Heavyweight | 0-2-0 | |||||
Deon Le Aupepe | N/A | Lightweight | 1-0-0 | |||||
Derek Cheng | N/A | Featherweight | Am 1-0-0 | |||||
Derek Harvey | N/A | Featherweight | 0-0-0 | |||||
Derek Ferrari | N/A | 1-1-0 | ||||||
Des Green | N/A | 1-0-0 | ||||||
Desley "Lady D" Robinson | N/A | 0-0-0 | ||||||
Desmond Batten | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Destiny Grounds | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Devina Martin | 5'3" (160cm) | Strawweight | 0-0-0 | |||||
Dharringarra Trewhella | N/A | 0-0-0 | ||||||
Dhiny Rogers | N/A | Flyweight | Am 0-1-0 | |||||
Dhuhlasi Sivakumaran | N/A | Flyweight | Am 0-2-0 | |||||
Diana Prazak | 5'5" (165cm) | 0-0-0 | ||||||
Diana Tundulin | N/A | Featherweight | Am 1-0-0 | |||||
Diandra Martin | 5'8" (172cm) | Bantamweight | 0-0-0 | |||||
Diego Da Silva Pereira | N/A | 0-0-0 | ||||||
Diego "El Pantera Negra" Pereira | 5'5" (165cm) | Featherweight | 10-7-0 | |||||
Diego "Cobretti" Caruso | N/A | Welterweight | 2-1-0 | |||||
Diellon "The Albanian Weapon" Lihari | N/A | Welterweight | Am 7-2-0 | |||||
Dilan Kahveci | N/A | Featherweight | 0-0-0 | |||||
Dillion Toole | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Dillion Kahveci | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Dillon Curds | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Dillon Gauci | N/A | Am 1-1-0 | ||||||
Dillon Bargero | 5'11" (180cm) | 0-0-0 | ||||||
Dillon North | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Dimitar Dimitrovski | N/A | Welterweight | 1-2-0 | |||||
Dimitri Petridis | N/A | Welterweight | 0-1-0 | |||||
Dimitrious Andrikopoulos | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Dimps Gillies | N/A | Lightweight | 6-4-0 | |||||
Dina Sokol | N/A | 0-0-0 | ||||||
Dino Ross | N/A | 0-0-0 | ||||||
Dipesh Chakravotty | N/A | Flyweight | Am 0-2-0 | |||||
Dirk Winter | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Dodge "Blood" | N/A | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Dom Macri | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Dom Mar Fan "Street Buddha" | N/A | Lightweight | 4-2-0 | |||||
Domenic Chiavone | N/A | 1-2-0 | ||||||
Dominic Paulo | N/A | Welterweight | Am 1-1-0 | |||||
Dominic Brew | N/A | Welterweight | Am 1-1-0 | |||||
Dominic Bailey | N/A | 0-0-0 | ||||||
Dominic Harrison-Campbell | N/A | 1-3-0 | ||||||
Dominic Adam | N/A | Light Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Dominic DeVanna | N/A | Welterweight | 0-0-0 | |||||
Dominic Tibeiro | N/A | Flyweight | Am 1-1-0 | |||||
Dominic Aston | 5'10" (178cm) | Featherweight | Am 6-1-0 | |||||
Dominique "Pink Panther" Simon | 5'8" (173cm) | Featherweight | Am 3-1-0 | |||||
Dominique "The Dominator" Deligny | N/A | Heavyweight | 0-2-0 | |||||
Don Smith | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Don Concha | N/A | 0-0-0 | ||||||
Donald Nairn | N/A | Welterweight | Am 1-1-0 | |||||
Dori Duncan | N/A | 0-0-0 | ||||||
Dorian Giusti | N/A | Bantamweight | Am 2-0-0 | |||||
Doug Nener | 5'7" (170cm) | 0-0-0 | ||||||
Doug Baxter | N/A | Light Heavyweight | 1-0-0 | |||||
Douglas Rabino | N/A | 0-0-0 | ||||||
Drags Karac | N/A | 0-0-0 | ||||||
Drake Morrell | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Drew Du Bose | N/A | 0-0-0 | ||||||
Drew Corfield | N/A | Lightweight | 0-2-0 | |||||
Drew East | N/A | Lightweight | Am 0-3-0 | |||||
Drew King | N/A | Welterweight | Am 1-1-0 | |||||
Drew Jackson | N/A | 0-0-0 | ||||||
Drew Alexander | N/A | Welterweight | 0-1-0 | |||||
Drew Shubacks | N/A | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Drew Wicksaus | N/A | Featherweight | Am 1-0-0 | |||||
Duane "Shadow" Shepherd | N/A | 0-0-0 | ||||||
Duke "The Duke of Canberra" Didier | 6'4" (193cm) | Heavyweight | 8-3-0 | |||||
Duncan Downham | N/A | 0-1-0 | ||||||
Dustin Robertson | N/A | Welterweight | Am 2-2-0 | |||||
Dustin "D Man" Matterson | N/A | Welterweight | 1-2-2 | |||||
Dwayne Thaggard | N/A | Featherweight | Am 1-4-0 | |||||
Dwayne Boyd | N/A | 0-0-0 | ||||||
Dwight "The Fighting Cowboy" Ritchie | N/A | 0-0-0 | ||||||
Dyan Winter | N/A | Light Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Dylan Telley | N/A | Welterweight | Am 0-2-0 | |||||
Dylan Porter | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Dylan Scott | N/A | 2-1-1 | ||||||
Dylan "The Villain" Andrews | 6'1" (186cm) | Middleweight | 18-11-0, 1 NC | |||||
Dylan Bryer | N/A | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
Dylan Thompson | N/A | Bantamweight | Am 0-1-0 | |||||
Dylan Boggiss | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Dylan Plosnic | N/A | 0-0-0 | ||||||
Dylan Maddon | N/A | Welterweight | Am 2-1-0 | |||||
Dylan Archer | N/A | 0-0-0 | ||||||
Dylan Jay Opitz | N/A | 3-1-0 | ||||||
Dylan Resnekov | N/A | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Dylan Orchard | N/A | Featherweight | 0-2-0 | |||||
Dylan Blume | N/A | 0-0-0 | ||||||
Dylan Rogers | N/A | 0-0-0 | ||||||
Dylan Hawkins | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Dylan Smith | N/A | Light Heavyweight | 1-0-0 | |||||
Dylan Melich | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Dylan Adams | N/A | Welterweight | Am 0-0-1 | |||||
Dylan Morris | N/A | Featherweight | Am 1-0-0 | |||||
Dylan Bishop | N/A | Bantamweight | 0-1-0 | |||||
Dylan Bloor | N/A | 0-0-0 | ||||||
Dylan te Waa | N/A | Light Heavyweight | 1-0-0 | |||||
Dylan McCormack | N/A | Welterweight | Am 0-2-0 | |||||
Dylan Tiaaleaiga | N/A | Heavyweight | 0-1-0 | |||||
Dylan Leonard | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Dylan McPherson | N/A | 0-0-0 | ||||||
Dylan Smith | N/A | 0-0-0 | ||||||
Dylan Biggs | N/A | 0-0-0 | ||||||
Dylan Hitchcox | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Dylan Murphy | N/A | Welterweight | Am 0-3-0 | |||||
Dylan Savy | N/A | 0-0-0 | ||||||
Dylan Connor | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Dylan "Hitman" Hadley | 5'6" (168cm) | 0-0-0 | ||||||
Dylan Smith | 6'0" (183cm) | 0-0-0 | ||||||
Dylan Grundy | N/A | Am 1-1-0 | ||||||
Dylan Birdo | N/A | 0-0-0 | ||||||
Dylan Large | N/A | 0-0-0 | ||||||
Dyllan Mungcal | N/A | Flyweight | Am 0-2-0 | |||||
EJ Brixley | N/A | Middleweight | Am 1-0-0 | |||||
Eamon Quinn | N/A | Welterweight | Am 1-0-0 | |||||
Eamon O'Conner | N/A | Welterweight | Am 2-1-0 | |||||
Eathan Swadling | N/A | 0-0-0 | ||||||
Ebanie "Blonde Bomber" Bridges | 5'1" (155cm) | 0-0-0 | ||||||
Eben Cox | 5'10" (178cm) | Lightweight | 1-1-0 | |||||
Eboney Grieve | N/A | Atomweight | Am 0-1-0 | |||||
Ebony Bonner | 5'1" (155cm) | Strawweight | Am 1-0-0 | |||||
Ebrahim "Ismail Kerra" Jamasi | N/A | 0-0-0 | ||||||
Ed Hughes | N/A | 0-0-0 | ||||||
Ed Luong | N/A | 0-0-0 | ||||||
Eddie "Chocolate Thunder" Trewin | N/A | Welterweight | 2-4-0 | |||||
Eddie Farrell | N/A | Welterweight | 0-0-0 | |||||
Eddie Fernandez | N/A | Am 1-1-0 | ||||||
Eddie Dos Santos | N/A | 0-0-0 | ||||||
Eddie Alba | N/A | Lightweight | 1-4-0 | |||||
Eddie Grimshaw | N/A | Welterweight | Am 0-2-0 | |||||
Eddie Coumi | N/A | 0-0-0 | ||||||
Eden Gray | N/A | Strawweight | Am 1-2-0 | |||||
Edmund Bordes | N/A | 0-2-0 | ||||||
Edward McMutrie | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Edward Button | 5'7" (170cm) | 0-4-0 | ||||||
Edward Fry | N/A | 0-0-0 | ||||||
Edwin "El Bomba" Arana | 5'4" (163cm) | Bantamweight | 8-12-0 | |||||
Eh Nyaw Ku Mway | N/A | 0-0-0 | ||||||
Ehsan Shakeri | N/A | 0-0-0 | ||||||
Element Barossa | N/A | 0-0-0 | ||||||
Elexis Rodger | N/A | Lightweight | Am 0-3-0 | |||||
Eli Rinaldo | N/A | 1-0-0 | ||||||
Eli "Mad Dog" Madigan | N/A | 0-0-0 | ||||||
Eli Schloss | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Eli Ronaldo | N/A | Lightweight | 1-0-0 | |||||
Elias Strautins | N/A | Welterweight | Am 2-1-0 | |||||
Elie DiMassi | N/A | 0-0-0 | ||||||
Elijah Colback | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Elijah "Loco Coco" Sa'lesui | 6'2" (188cm) | 0-0-0 | ||||||
Ella May | N/A | 0-0-0 | ||||||
Ella "Bullets" Boot | 5'6" (168cm) | 0-0-0 | ||||||
Ella Ware | N/A | Featherweight | Am 1-0-0 | |||||
Elle "Platinum Punisher" Sorensen | N/A | Featherweight | Am 1-3-0 | |||||
Elli-Bliss Reynolds | N/A | Flyweight | Am 2-0-0 | |||||
Elliot Sharp | N/A | 0-0-0 | ||||||
Elliot "The Dragon" Compton | 5'11" (180cm) | Welterweight | 1-1-0 | |||||
Elliot Holmes | N/A | 0-0-0 | ||||||
Elliot Glenister | N/A | 0-0-0 | ||||||
Elliott Balk | N/A | 0-0-0 | ||||||
Ellis Brown | N/A | Welterweight | Am 2-1-0 | |||||
Ellis Cozens | N/A | Middleweight | Am 2-0-0 | |||||
Elton "100 Percent" Pure | N/A | Lightweight | Am 3-2-0 | |||||
Elvis "The King of Rock n Rumble" Sinosic | 6'3" (191cm) | Light Heavyweight | 7-12-2 | |||||
Elzat "Yilizmati" Tursunty | N/A | Lightweight | Am 0-2-0 | |||||
Em Kaw Lwe Thae | N/A | 0-0-0 | ||||||
Emanuel Awidisho | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Emanuel "Machine Gun Manny" Micallef | 5'7" (171cm) | 0-0-0 | ||||||
Emanuel Camilleri | N/A | Welterweight | Am 2-2-0 | |||||
Emanuel Awdisho | N/A | 0-0-0 | ||||||
Emiel Nia | N/A | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
Emil Jeries | N/A | Middleweight | 1-1-0 | |||||
Emilee Della-Libera | N/A | Am 1-1-0 | ||||||
Emiliano Tissera | N/A | 0-0-0 | ||||||
Emilliano Brittos | N/A | 0-0-0 | ||||||
Emily Nalu | N/A | Featherweight | Am 2-0-0 | |||||
Emily Corey | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Emir Jafari | N/A | 0-0-0 | ||||||
Emir Jaffari | N/A | 0-0-0 | ||||||
Emir Zahovic | N/A | 0-0-0 | ||||||
Emjay "Flowers" Rose | N/A | Lightweight | 1-1-0 | |||||
Emma Coucom | N/A | 0-0-0 | ||||||
Emma Von Ryan | N/A | Featherweight | Am 4-2-0 | |||||
Emma Rosenburg | N/A | 0-0-0 | ||||||
Emma Pye | N/A | Flyweight | 0-0-0 | |||||
Emma McGuire | N/A | Bantamweight | 0-0-0 | |||||
Emma Norris | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Emma Chambers | N/A | Bantamweight | Am 0-2-0 | |||||
Emma Cavanagh | N/A | Bantamweight | 0-0-0 | |||||
Emmanuel Ritti | N/A | Featherweight | 0-2-0 | |||||
Emmanuel Shemeza | N/A | 0-0-0 | ||||||
Emmanuel "E Man" Carlos | 6'1" (185cm) | 0-0-0 | ||||||
Emmanuel Garcia | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Emme Ellis | N/A | Bantamweight | Am 1-0-0 | |||||
Emmerson Newburn | N/A | Welterweight | Am 1-0-0 | |||||
Emmett "Armageddon" Brown | 5'10" (177cm) | 0-0-0 | ||||||
Emmillio Nunkoo | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Emre Nazlioglu | N/A | 0-0-0 | ||||||
Enja Ryan | 5'9" (176cm) | 0-0-0 | ||||||
Eoin Duggan | N/A | Bantamweight | Am 2-1-0 | |||||
Eoin Coughlan | N/A | Middleweight | Am 4-2-0 | |||||
Eray Uzuner | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Eray Gedik | N/A | Welterweight | Am 1-0-0 | |||||
Erdem Aksu | N/A | 0-0-0 | ||||||
Eric Cox | N/A | Lightweight | Am 1-1-0 | |||||
Eric Cao | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Eric Sourinkham | N/A | Featherweight | Am 1-0-0 | |||||
Erik "The Viking" Sokolov | N/A | 0-0-0 | ||||||
Erik Randvia | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Erik Shepherd | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Erik "Mustang" Nosa | N/A | 0-1-0 | ||||||
Erik Glouftsis | N/A | Light Heavyweight | 0-1-0 | |||||
Erin Carter | N/A | Lightweight | Am 2-2-0 | |||||
Erin Slater | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Erin Harberger | N/A | 0-0-0 | ||||||
Erini Ramirez | N/A | 0-0-0 | ||||||
Ernest "Fat Boy" Minas | 5'9" (174cm) | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Erwin Carabeo | N/A | Bantamweight | Am 0-1-0 | |||||
Ethan Lambert | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Ethan Wulf | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Ethan Thomas | N/A | Featherweight | 4-2-0 | |||||
Ethan Vaughan | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Ethan Harbinson | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Ethan Wyatt | N/A | 0-0-0 | ||||||
Ethan Law | N/A | 0-0-0 | ||||||
Ethan Currie | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Ethan "YK" Boswood | N/A | Featherweight | Am 1-3-0 | |||||
Ethan Cannon | N/A | Bantamweight | Am 1-1-0 | |||||
Ethan Orr-Young | N/A | Welterweight | Am 2-0-0 | |||||
Ethan Mitchell | N/A | Featherweight | 0-1-0 | |||||
Ethan Duniam | 5'9" (175cm) | Lightweight | 10-5-0 | |||||
Ethan van Jaarsveld | N/A | Flyweight | Am 0-1-0 | |||||
Eugene "Boom Boom" Ekkelboom | N/A | Welterweight | 0-0-0 | |||||
Eugene Kim | N/A | 0-0-0 | ||||||
Evan Byrne | 6'0" (183cm) | 3-3-0 | ||||||
Evan Smith | N/A | 1-1-0 | ||||||
Evan Glikos | N/A | Featherweight | Am 1-3-0 | |||||
Evan Creek | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Evan "SFG" Morris | N/A | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Evander Agnew | N/A | Bantamweight | 0-2-0 | |||||
Evenor Mervin Joshua | N/A | 0-0-0 | ||||||
Ezra Creagh | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Ezra James | N/A | Lightweight | 0-1-0 | |||||
Faavesi Isaako | N/A | Bantamweight | Am 2-1-0 | |||||
Fab Matutini | N/A | 0-0-0 | ||||||
Fab Soutar | N/A | 0-0-0 | ||||||
Fabe Wong | N/A | 0-0-0 | ||||||
Fabian "Havoc" Nemcek | 5'7" (170cm) | Featherweight | 0-3-0 | |||||
Fabio Rosati | N/A | 0-0-0 | ||||||
Fabio "Galeb" Fernandes | 6'3" (191cm) | Light Heavyweight | 4-2-0 | |||||
Fadi Maroki | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Fadi Haddara | N/A | Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Fadi Charouk | N/A | Flyweight | Am 0-2-0 | |||||
Fadi Marooki | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Fai Taamaletoa | 5'11" (180cm) | Middleweight | Am 1-2-0 | |||||
Faine Mesquita | 5'4" (163cm) | Flyweight | 2-0-0 | |||||
Fano "El Ramla" Kori | N/A | Middleweight | 0-0-0 | |||||
Farhad Azimi | N/A | Featherweight | Am 1-0-0 | |||||
"The Hood" Farhood Khalabtar | N/A | Middleweight | Am 7-3-0 | |||||
Faris Chevalier | 5'11" (180cm) | 0-0-0 | ||||||
Farshid Sepehr | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Faruk Medjedovic | N/A | Heavyweight | 1-1-0 | |||||
Fatai Latu | N/A | 0-0-0 | ||||||
Fau Vake | N/A | Middleweight | Am 2-0-0 | |||||
Feleki Tanuvasa | N/A | Middleweight | Am 2-0-0 | |||||
Felicity Loiterton | N/A | 0-0-0 | ||||||
Felise "The FOB Father" Leniu | 5'9" (176cm) | Heavyweight | 11-7-0 | |||||
Ferdi Bartulovic | N/A | 0-0-0 | ||||||
Fergus Balfour | N/A | Light Heavyweight | 0-1-0 | |||||
Fergus Tokin | N/A | Middleweight | 0-1-0 | |||||
Feroz Amiri | N/A | Welterweight | Am 3-0-0 | |||||
Feta Halingi | N/A | 0-0-0 | ||||||
Fetongi Tuinavvai | N/A | 0-0-0 | ||||||
Filipae Tago | N/A | Light Heavyweight | 0-1-0 | |||||
Finn Vantslot | N/A | Welterweight | Am 2-2-0 | |||||
Finn O'Keeffee | N/A | Bantamweight | Am 0-1-0 | |||||
Finnegan O'Dea | N/A | 0-0-0 | ||||||
Finnian Kinsella | N/A | Am 1-3-0 | ||||||
Fiona Muxlow | 5'5" (165cm) | Featherweight | 6-3-0 | |||||
Fionn O'Seighan | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Fitzgerald Hopkins | N/A | 0-0-0 | ||||||
Fletcher Barnes | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Flex Pule | N/A | Super Heavyweight | Am 0-1-0 | |||||
Flin Coleman | N/A | 0-0-0 | ||||||
Flin Makeham | N/A | 0-0-0 | ||||||
Floyd Barber | N/A | 1-2-0 | ||||||
Floyd Masson | N/A | 0-0-0 | ||||||
Flynn McLennan | N/A | 2-1-0 | ||||||
Flynn McLennan | N/A | Lightweight | Am 1-0-0 | |||||
Flynn "Pretty Boy" O'Keeffe | N/A | Featherweight | Am 3-1-0 | |||||
Flynn Kelly | N/A | Am 0-2-0 |