Tapology Site Search
MMA Fighters From Canada
MMA Fighters From Canada
Fighter | Height | Weight Class | Record | Nation | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Alfonso Cavero | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Alfred Swindler-Horse | N/A | Light Heavyweight | Am 0-1-0 | |||||
Alfred Leslie | N/A | Featherweight | Am 3-3-0 | |||||
Ali Charkie | 5'10" (178cm) | Middleweight | 3-3-0 | |||||
Ali Forough | N/A | Lightweight | Am 3-0-0 | |||||
Ali Cranmer | N/A | Bantamweight | Am 0-1-0 | |||||
Ali Nestor Charles | 6'0" (183cm) | Welterweight | 9-5-0 | |||||
Ali Kai | N/A | Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Ali Janbein | N/A | Middleweight | Am 1-1-0 | |||||
Ali Dewsbury | N/A | Flyweight | Am 2-1-0 | |||||
Ali Karout | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Ali Mehdinia | N/A | Bantamweight | Am 1-3-0 | |||||
Ali Crezad | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Ali Saif | N/A | Heavyweight | 1-1-0 | |||||
Ali "Bomaye" Wasuk | 5'6" (167cm) | Bantamweight | 9-3-0 | |||||
Ali Jadidi | N/A | 0-0-0 | ||||||
Alim Jaffer | N/A | 0-0-0 | ||||||
Alina Fragomeli | N/A | 0-0-0 | ||||||
Alina Chen | N/A | 0-0-0 | ||||||
Alisah McPhee | N/A | 0-0-0 | ||||||
Alisha Hart | N/A | Bantamweight | Am 0-1-0 | |||||
Alison Tremblay | N/A | 0-0-0 | ||||||
Alix Beatty | 5'6" (168cm) | Bantamweight | Am 0-2-0 | |||||
Alix Michel-Boulanger | N/A | Middleweight | Am 0-2-0 | |||||
Allan Munroe | 5'8" (173cm) | Featherweight | 5-5-0 | |||||
Allan Crewe | N/A | Lightweight | 1-0-0 | |||||
Allan Primeau | N/A | 0-1-0 | ||||||
Allan Girard | N/A | Welterweight | 0-3-0 | |||||
Allan Cardinal | 6'2" (188cm) | Lightweight | Am 0-2-0 | |||||
Allan "Machine Gun" Wilson | 5'5" (165cm) | Lightweight | 2-2-0 | |||||
Allan Bogle | 6'4" (193cm) | Heavyweight | Am 0-1-0 | |||||
Allan Aldatov | N/A | 0-0-0 | ||||||
Allan Rudderman | N/A | Bantamweight | Am 1-0-0 | |||||
Allan Trites Matte | N/A | Bantamweight | Am 1-0-0 | |||||
Allen Grenier | N/A | Welterweight | Am 0-2-0 | |||||
Allen Sutton | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Allen Hernandez | N/A | Lightweight | 9-7-0 | |||||
Allen "Little Bear" George | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Allen "Bunzy" Hope | 6'0" (183cm) | Middleweight | 8-10-0 | |||||
Allo Mohammed | N/A | Lightweight | Am 2-2-0 | |||||
Allyse Cotterill | 5'8" (172cm) | Atomweight | Am 0-1-0 | |||||
Alvaro San Martin | N/A | 0-0-0 | ||||||
Alvin Alexis | N/A | Light Heavyweight | 0-1-0 | |||||
Aly Nada | N/A | Lightweight | Am 1-0-0 | |||||
Alyre St-Pierre | N/A | 0-0-0 | ||||||
Alyssa Levesque | N/A | Bantamweight | Am 1-0-0 | |||||
Alyssa "Pumpkin Spice" Krahn | 5'2" (157cm) | Strawweight | 5-2-0 | |||||
Alyssa Pilkington | N/A | Strawweight | 0-0-0 | |||||
Alyuri Felix | N/A | 0-0-0 | ||||||
Aman Birk | 5'11" (180cm) | Lightweight | Am 1-1-0 | |||||
Aman Aujla | N/A | 0-0-0 | ||||||
Amanda Rogers | 5'9" (175cm) | Bantamweight | Am 0-2-1 | |||||
Amanda Galle | 5'3" (160cm) | 0-0-0 | ||||||
Amanda Charlene Ryall | N/A | 0-0-0 | ||||||
Amanda Diaz | N/A | Bantamweight | 0-0-0 | |||||
Amanda Robinson | N/A | Bantamweight | Am 1-0-0 | |||||
Amanda Weaver | N/A | Welterweight | 0-0-0 | |||||
Amanda Cove | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Amanda Pack | N/A | Flyweight | Am 0-1-1 | |||||
Amber Mcconnell | 5'4" (163cm) | Flyweight | 0-0-0 | |||||
Amber-Lee "The Hammer" Steadman | N/A | Featherweight | 0-0-0 | |||||
Amear Bani | 5'9" (175cm) | Featherweight | 0-1-0 | |||||
Amelie St-Pierre | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Amer Hussein | N/A | 0-2-0 | ||||||
Ami Lyczewski | 5'0" (152cm) | Atomweight | Am 3-3-0 | |||||
Amin Alkmelik | N/A | 0-0-0 | ||||||
Amin "Sweet Dreams" Almelik | 6'0" (183cm) | Bantamweight | 5-3-0 | |||||
Amine Tazair | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Amir CB | N/A | 0-0-0 | ||||||
Amir Ghassemi | N/A | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Amir Razavi | N/A | Lightweight | Am 1-1-0 | |||||
Amir Niknazar | 5'6" (168cm) | 0-0-0 | ||||||
Amir Tadayon | N/A | 0-0-0 | ||||||
Amir Rasinlic | N/A | 0-0-0 | ||||||
Amogh Madhavan | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Amon Judge | N/A | Am 0-2-0 | ||||||
Amrit Sekhon | N/A | Featherweight | Am 0-2-0 | |||||
Amy Pidt | 5'5" (165cm) | Bantamweight | Am 1-1-0 | |||||
Amy Reid | N/A | 0-0-0 | ||||||
Amy Lyczewski | N/A | 0-0-0 | ||||||
Anas Rehman | N/A | Flyweight | Am 0-1-0 | |||||
Anas Aldasouqi | N/A | 0-0-0 | ||||||
Anas Ghadfi | N/A | Lightweight | Am 1-0-0 | |||||
Anastasia "Anniemale" Nikolakakos | 5'0" (152cm) | Atomweight | 5-0-0 | |||||
Anastasiya Sivkova | N/A | Flyweight | Am 1-0-0 | |||||
Anatolii Chmut | 5'10" (178cm) | Middleweight | Am 1-0-0 | |||||
Andras Bocsi | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Andre Rodrigues | N/A | Welterweight | Am 2-0-0 | |||||
Andre Collin | N/A | Welterweight | Am 1-0-0 | |||||
Andre Valentine | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Andre Savoie | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Andre Da Silva | N/A | Lightweight | 3-1-0 | |||||
Andre Skinner | N/A | Welterweight | 0-0-0 | |||||
Andre Beaulieu | N/A | Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Andre Chagnon | N/A | Light Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Andre Desrochers | N/A | 2-1-0 | ||||||
Andre Fernandez | N/A | 0-0-0 | ||||||
Andrea "The Tiny Traumatizer" Craig | N/A | Featherweight | Am 0-3-0 | |||||
Andrea Broad | N/A | Strawweight | 0-0-0 | |||||
Andrea Botez | N/A | 0-0-0 | ||||||
Andrea Marquis | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Andrea "The Amazon" Watson | 5'7" (170cm) | Featherweight | 0-1-0 | |||||
Andrea Katz | N/A | Flyweight | 0-0-0 | |||||
Andreane Parent | N/A | Strawweight | 0-0-0 | |||||
Andrej Dimitrovski | N/A | Bantamweight | Am 0-1-0 | |||||
Andres Holguin | N/A | 0-0-0 | ||||||
Andres Baltgavis | N/A | 0-0-0 | ||||||
Andres Fernandes | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Andres Fernandez | N/A | 0-0-0 | ||||||
Andrew Dumas | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Andrew Park | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Andrew Cheverie | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
"Doctor Death" Andrew Lariviere | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Andrew Greene | 5'9" (175cm) | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Andrew Baun | N/A | Middleweight | Am 1-2-0 | |||||
Andrew "The Shadow" Dirani | 6'1" (185cm) | 0-0-0 | ||||||
Andrew Boone | N/A | 0-0-0 | ||||||
Andrew Davis | N/A | Light Heavyweight | Am 1-0-0 | |||||
Andrew Cunning | N/A | Light Heavyweight | Am 0-2-0 | |||||
Andrew Mcinnis | N/A | 0-0-0 | ||||||
Andrew Valiquette | 5'10" (178cm) | Welterweight | Am 2-4-0 | |||||
Andrew Anstanen | N/A | 0-0-0 | ||||||
Andrew Copland | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Andrew Coupland | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Andrew Lewis | N/A | Am 1-2-0 | ||||||
Andrew Sinclair | N/A | 0-0-0 | ||||||
Andrew "Animal" Cseh | 5'6" (168cm) | Bantamweight | 7-6-0 | |||||
Andrew MacLoud | N/A | Heavyweight | Am 1-0-0 | |||||
Andrew "The Half Blooded Sicko" Spohn | 5'10" (177cm) | Bantamweight | Am 0-0-0, 1 NC | |||||
Andrew Quigly | N/A | Lightweight | 1-0-0 | |||||
Andrew Stainthorpe | N/A | 0-0-0 | ||||||
Andrew Del Degan | N/A | Am 2-1-0 | ||||||
Andrew Payne | 6'4" (193cm) | Welterweight | Am 1-1-0 | |||||
Andrew Gagne | N/A | Light Heavyweight | Am 1-0-0 | |||||
Andrew Walters | N/A | Welterweight | 1-1-0 | |||||
Andrew "The Hammer" Pedersen | 6'2" (188cm) | 4-2-0 | ||||||
Andrew "The Brute" Kloot | 5'11" (180cm) | Lightweight | 1-0-0 | |||||
Andrew Hussey | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Andrew "Straight Nose" Hanson | 6'1" (185cm) | Light Heavyweight | Am 0-1-0 | |||||
Andrew "Babjitsu" Babcock | 5'8" (173cm) | Bantamweight | 2-0-0 | |||||
Andrew Barnbrook | N/A | 0-0-0 | ||||||
Andrew "Andrewconda" McInnes | 6'1" (185cm) | Lightweight | 7-1-0 | |||||
Andrew Vandervelden | N/A | Welterweight | Am 2-1-0 | |||||
Andrew Strong | N/A | 0-0-0 | ||||||
Andrew Post | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Andrew Metayer | N/A | Flyweight | Am 0-2-0 | |||||
Andrew Frazer | N/A | Middleweight | 0-0-0 | |||||
Andrew Buckland | 5'11" (181cm) | Middleweight | 16-13-1 | |||||
Andrew "The Canon" Antsanen | N/A | Welterweight | Am 3-0-0 | |||||
Andrew Vukic | N/A | Welterweight | Am 1-2-0 | |||||
Andrew Mavridis | 5'8" (173cm) | Welterweight | 1-1-0 | |||||
Andrew Keras | N/A | 0-0-0 | ||||||
Andrew Leights | N/A | 0-0-0 | ||||||
Andrew Vass | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Andrew Clark | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Andrew Samy-Shakarov | N/A | Welterweight | 0-0-0 | |||||
Andrew "Pride of Scarborough" Dodds | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Andrew Gualini | N/A | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
Andrew "Sinister" Small | 6'0" (183cm) | Am 1-1-0 | ||||||
Andrew Baker | N/A | Lightweight | Am 0-3-0 | |||||
Andrew Shenfield | 5'8" (173cm) | Bantamweight | Am 0-1-0 | |||||
Andrew Kerssens | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Andrew Munro | N/A | Am 0-2-0 | ||||||
Andrew "The Alleycat" Thomas | 5'8" (173cm) | Lightweight | Am 4-1-0 | |||||
Andrew Beaulieu | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Andrew "The Presence" Bard | 5'6" (168cm) | Bantamweight | 3-7-0 | |||||
Andrey Vasilyev | N/A | Featherweight | 0-0-0 | |||||
Andrick Cave | N/A | Am 0-2-0 | ||||||
Andrija Pavlic | N/A | Middleweight | 4-1-0 | |||||
Andris Baltgaivis | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
"Big" André Junior Girard | 6'1" (185cm) | Super Heavyweight | Am 6-2-0 | |||||
André Ouellet | N/A | Middleweight | Am 2-2-0 | |||||
André Chouinard | N/A | Heavyweight | Am 1-1-1 | |||||
André Larocque | N/A | Light Heavyweight | Am 2-2-0 | |||||
André-Charles Ishtapao | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Andy Jack | 5'11" (180cm) | Welterweight | 1-0-0 | |||||
Andy Meleady | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Andy Warski | 5'10" (178cm) | 0-0-0 | ||||||
Andy Social | N/A | 0-4-0 | ||||||
Andy Uyeno | N/A | Welterweight | 0-0-0 | |||||
Andy Dawson | N/A | 0-0-0 | ||||||
Andy Fanghorn | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Andy Lalonde | N/A | 0-2-0 | ||||||
Andy "The Spartan" Marinos | N/A | Lightweight | Am 1-1-0 | |||||
Andy Malek | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Andy Zamora | N/A | Am 3-0-0 | ||||||
Andy Shecanapish | N/A | Light Heavyweight | Am 1-1-0 | |||||
Andy "The Speed Assassin" Dhillon | 6'0" (183cm) | 0-0-0 | ||||||
Andy Ssutu | 5'5" (165cm) | Bantamweight | Am 0-2-0 | |||||
Andy Tiet | N/A | Bantamweight | 0-2-0 | |||||
Andy Tran | N/A | Am 2-0-0 | ||||||
Andy "Problem" Padda | N/A | Welterweight | Am 5-4-0 | |||||
Angel Hernandez | N/A | 0-0-0 | ||||||
Angel Anderson | N/A | 0-0-0 | ||||||
Angela Wilson | 5'6" (168cm) | 1-2-0 | ||||||
Angela Cantarutti | N/A | Flyweight | 0-0-0 | |||||
Angela Walle | N/A | Flyweight | Am 0-1-0 | |||||
Angeles Jasso Campos | N/A | 0-0-0 | ||||||
Angelica Daroczi | N/A | Featherweight | 0-0-0 | |||||
Angelina Musicco | N/A | 0-0-0 | ||||||
Angelo Habib | 5'11" (180cm) | 0-0-0 | ||||||
Angelo "Javelo" Facciabene | 5'7" (170cm) | Am 0-1-0 | ||||||
Angelo Adamson | N/A | 0-0-0 | ||||||
Angus Franks | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Anick Briand | N/A | Flyweight | Am 2-1-0 | |||||
Anik Tavares-Dagenais | N/A | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Anis Dehiles | N/A | Bantamweight | 0-0-0 | |||||
Anis Bouguena | N/A | Welterweight | 0-0-0 | |||||
Anita Baroud | N/A | Flyweight | Am 2-1-0 | |||||
Anmol Singh Natt | N/A | 0-0-0 | ||||||
Anna "Smiles" Barone | 5'6" (168cm) | Welterweight | 2-5-0 | |||||
Anna Lemke | N/A | Bantamweight | 0-0-0 | |||||
Anne-Marie Blais | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Annick Boivin | N/A | Welterweight | 0-0-0 | |||||
Anodai Dakwa | N/A | 0-0-0 | ||||||
Anokh Gill | N/A | 0-0-0 | ||||||
Anthony Rousseau | N/A | Featherweight | Am 1-0-0 | |||||
Anthony Kidimbu | N/A | Welterweight | Am 1-1-0 | |||||
Anthony Kent | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Anthony Bracken | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Anthony Vandyke | 5'9" (175cm) | Middleweight | Am 1-0-0 | |||||
Anthony Ducharme | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Anthony D’Ambrosio | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Anthony "Hollywood" Ryan Doucette | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Anthony Maskinel | N/A | 0-0-0 | ||||||
Anthony Mule | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Anthony Dodier | N/A | 0-0-0 | ||||||
Anthony Roy | N/A | 0-0-0 | ||||||
Anthony Carrier | N/A | Lightweight | Am 0-4-0 | |||||
Anthony "The Genius" Romero | 5'11" (180cm) | Lightweight | 12-2-0 | |||||
Anthony Moore | N/A | 0-0-0 | ||||||
Anthony Craig | 5'10" (178cm) | 1-2-0 | ||||||
Anthony Lightning | N/A | Lightweight | 1-2-1 | |||||
Anthony Bonin | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Anthony Gauvin | N/A | 0-0-0 | ||||||
Anthony Tesezakis | N/A | 0-0-0 | ||||||
Anthony Blackmore | N/A | 0-0-0 | ||||||
Anthony Thibeault | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Anthony White | N/A | Lightweight | Am 1-0-0 | |||||
Anthony Berthuit | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Anthony Lapierre | N/A | Heavyweight | Am 0-1-0 | |||||
Anthony "Lion Heart" Sloan | N/A | Welterweight | Am 0-3-0 | |||||
Anthony Malette | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Anthony Zemtsov | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Anthony Sim | N/A | Bantamweight | 0-0-0 | |||||
Anthony Parker | N/A | 0-0-0 | ||||||
Anthony "The Tsunami" Browne | 6'1" (185cm) | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
Anthony Nguyen | N/A | Lightweight | Am 1-2-0 | |||||
Anthony Barbin | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Anthony Pallante | 5'5" (165cm) | Bantamweight | Am 0-1-0 | |||||
Anthony Gagnon | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Anthony Belanger | N/A | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
Anthony van der Hoek | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Anthony Keith | N/A | Lightweight | Am 1-0-0 | |||||
Anthony Panes | N/A | Bantamweight | Am 1-1-0 | |||||
Anthony Ibister-H’Herault | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Anthony Vagay | N/A | Featherweight | 1-2-0 | |||||
Antoine St-Amant | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Antoine Deraps | N/A | 0-0-0 | ||||||
Antoine Seguin Leblanc | N/A | Bantamweight | Am 0-3-0 | |||||
Antoine Coutu | 5'10" (178cm) | 4-9-0 | ||||||
Antoine Marsot | N/A | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Antoine Rodrigue | N/A | 0-0-0 | ||||||
Antoine Carlton | N/A | Welterweight | 0-0-0 | |||||
Antoine Chaput | N/A | Lightweight | 2-2-0 | |||||
Antoine "The Fox" Beaudoin | 5'4" (163cm) | Lightweight | Am 0-3-0 | |||||
Antoine Giasson | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Antoinne Lee | N/A | Bantamweight | Am 0-1-0 | |||||
Anton Cremo | N/A | Welterweight | 0-0-0 | |||||
Anton Potocki | N/A | Flyweight | 3-0-0 | |||||
Anton Tokarchuk | 6'6" (198cm) | Light Heavyweight | 4-7-1 | |||||
Antonin Decarie | 5'9" (175cm) | 0-0-0 | ||||||
Antonio "Pato" Carvalho | 5'9" (175cm) | Featherweight | 15-6-0 | |||||
Antonio Napolitano | 5'10" (178cm) | 0-0-0 | ||||||
Antonio Cappello | N/A | Featherweight | Am 2-0-1 | |||||
Antonio Scaringi | N/A | 0-0-0 | ||||||
Antony Monplaisir | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
April Hutchinson | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Ara Oghlian | N/A | Heavyweight | Am 0-2-0 | |||||
Arache Alidousti | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Aragon Gosselin | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Arash Alidousty | N/A | Am 2-0-0 | ||||||
Arash Usmanee | 5'8" (173cm) | 0-0-0 | ||||||
Arash Rahimi | N/A | Lightweight | 1-0-0 | |||||
Arbaaz Gill | N/A | Welterweight | Am 1-0-0 | |||||
Arenhatase Williams | N/A | 0-0-0 | ||||||
Ari Ashari | 5'10" (178cm) | 0-0-0 | ||||||
Aria Rouzbahani | N/A | 0-0-0 | ||||||
Ariane Goyette | 5'5" (165cm) | Flyweight | 0-0-0 | |||||
Ariane Fortin | 5'9" (175cm) | 0-0-0 | ||||||
Ariel Arellano Zuniga | N/A | Bantamweight | 2-1-0 | |||||
Ariel "Tarzan" Sexton | 5'9" (176cm) | Welterweight | 13-5-0, 1 NC | |||||
Arjan "Singh" Bhullar | 6'0" (183cm) | Heavyweight | 11-3-0 | |||||
Arjot Gill | N/A | Middleweight | Am 1-1-0 | |||||
Arjun Kumar | N/A | Light Heavyweight | Am 0-2-0 | |||||
Arman Deol | N/A | Featherweight | Am 3-1-0 | |||||
Arman Dousti | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Arnaud Malette | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Arnaud Poirier | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Arnold Ranon | N/A | 3-1-0 | ||||||
Arnold John | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Aron Barton | N/A | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Arron Brevik | N/A | Featherweight | 0-2-0 | |||||
Arsène Kouny | N/A | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Art Kestner | N/A | 0-0-0 | ||||||
Artej Chahill | N/A | 0-0-0 | ||||||
Artem Eshonovv | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Arther Zuka Chandramohan | N/A | 0-0-0 | ||||||
Arthur "The Chechan Wolf" Biyarslanov | 5'8" (174cm) | 0-0-0 | ||||||
Arthur Szadziuk | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Arthur Ramsey | N/A | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Arthur "The Canadian Dream" Salem | N/A | Featherweight | Am 2-1-0 | |||||
Arthur Sahertian | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Artis Maratula | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Artsiom Krukouski | N/A | Welterweight | Am 3-1-0 | |||||
Asa Stokes | N/A | 0-1-0 | ||||||
Asam Magasomba | N/A | Welterweight | Am 1-0-0 | |||||
Ash "Smash" Mashreghi | 6'0" (183cm) | Welterweight | 8-8-0 | |||||
Asheena Tilbury | N/A | Bantamweight | Am 1-1-0 | |||||
Asher Alfieri | N/A | Welterweight | 0-0-0 | |||||
Ashlee Jarvis | N/A | Flyweight | Am 0-1-0 | |||||
Ashleigh Bartelds | N/A | Flyweight | Am 0-1-0 | |||||
Ashley LeTourneau | N/A | Strawweight | 0-2-0 | |||||
Ashley Rouble | N/A | Bantamweight | 0-0-0 | |||||
Ashley "Hands Of Stone" Odd | 5'7" (170cm) | Featherweight | 0-0-0 | |||||
Ashley Graham | N/A | Light Heavyweight | 0-1-0 | |||||
Ashley Clearsky | N/A | Lightweight | Am 1-0-0 | |||||
Ashley "AK47" Nichols | 5'7" (170cm) | Strawweight | 7-4-0 | |||||
Ashley "Smash City" Watkins | N/A | Flyweight | Am 1-1-0 | |||||
Ashley Viner | 5'4" (163cm) | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Ashmat Bashir | 5'7" (170cm) | Bantamweight | Am 1-0-0 | |||||
Ashton "Dirty Bird" Nemdhari | N/A | Welterweight | 2-0-0 | |||||
Ashton McElroy | N/A | Middleweight | Am 1-0-0 | |||||
Ashton "Pitbull" Ledoux | 5'11" (180cm) | Featherweight | Am 5-0-0 | |||||
Asia Balliet | N/A | 1-1-0 | ||||||
Aso Palani | N/A | Bantamweight | 2-0-0 | |||||
Astro Sulbaran | N/A | Flyweight | Am 0-1-0 | |||||
Athena Stratis | N/A | Featherweight | 0-0-0 | |||||
Atoni Bonin | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Aubrey Morrow | N/A | Welterweight | 0-0-0 | |||||
Audrey Vaillancourt | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Audrey Gendron | N/A | 0-0-0 | ||||||
Audrey-Anne Daigneault | N/A | Lightweight | Am 0-0-1 | |||||
Aundray David | N/A | Featherweight | Am 4-3-0 | |||||
Aurelie Bolduc | N/A | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Aurélie Crapez | N/A | Flyweight | Am 0-1-0 | |||||
Austan Whitehurst | N/A | 0-0-0 | ||||||
Austin Batra | 5'11" (180cm) | Lightweight | 1-3-0 | |||||
Austin Jordan | N/A | Am 6-4-1 | ||||||
Austin Rodrigue | N/A | Welterweight | 0-0-0 | |||||
Austin Craig | 6'2" (188cm) | Middleweight | Am 3-1-0 | |||||
Austin Lazot | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Austin "G" Ryan | 5'7" (170cm) | Bantamweight | 6-1-0 | |||||
Austin "The Ronin" Russell | 5'7" (170cm) | Bantamweight | 4-1-0, 1 NC | |||||
Austin Reeves | N/A | 0-0-0 | ||||||
Austin Taylor | N/A | Welterweight | 0-0-0 | |||||
Austin Ensz | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Austin Stewart | 5'10" (178cm) | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Austin Henry | N/A | 0-0-0 | ||||||
Austin Jack | N/A | 0-0-0 | ||||||
Austin Thordarson | N/A | 0-0-0 | ||||||
Austin Kuchinka | 5'11" (180cm) | Welterweight | Am 3-0-0 | |||||
Austin Hill | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Austin "Iron Dragon" Helgason | 5'11" (180cm) | 0-0-0 | ||||||
Austin "The Caveman" Smith | 6'3" (191cm) | Light Heavyweight | 0-1-0 | |||||
Austyn "The Canadian Punisher" Lizotte | 5'11" (180cm) | Lightweight | Am 3-7-0 | |||||
Avery "The Future" Martin-Duval | 5'7" (170cm) | 0-0-0 | ||||||
Avinash Chowtee | N/A | Lightweight | 1-3-0 | |||||
Axel Kardiman | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Ayaz "La Machine" Hussain | N/A | 0-0-0 | ||||||
Aymane Hilmi | N/A | Featherweight | 0-0-0 | |||||
Aymen Slaimi | N/A | Middleweight | 0-0-0 | |||||
Aymrik Sposato | N/A | Atomweight | 0-0-0 | |||||
Ayoub Fri | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Ayrin Avey | N/A | Middleweight | 0-2-0 | |||||
Ayron Howey | 5'10" (178cm) | 1-0-0 | ||||||
Azama Mustafa | N/A | 0-0-0 | ||||||
Azeem Khan | N/A | 0-0-0 | ||||||
Azzam "The Fearless" Jaber | N/A | Light Heavyweight | Am 0-3-0 | |||||
BJ Baldonado | N/A | Bantamweight | Am 2-1-0 | |||||
Bahman Dashti | N/A | 0-0-0 | ||||||
Balraj Khela | N/A | 0-0-0 | ||||||
Bardia Rafsanjani | N/A | 0-0-0 | ||||||
Barkley Logan | N/A | Middleweight | Am 0-2-0 | |||||
Barney "Metal Lord" Schisler | 6'2" (188cm) | 1-2-0 | ||||||
Barrett "Too Cool" Thompson | 6'0" (183cm) | Middleweight | Am 2-3-0 | |||||
Barry Mendoza | N/A | Featherweight | Am 1-0-0 | |||||
Barry McDonald | N/A | Lightweight | 1-1-0 | |||||
Bart Janssen | 5'8" (173cm) | Am 1-0-0 | ||||||
Bart Molenda | N/A | Light Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Bartek Drobniak | N/A | Flyweight | Am 2-1-0 | |||||
Basil Tanner | N/A | 0-0-0 | ||||||
Bassel Moughlabay | N/A | Bantamweight | Am 2-0-0 | |||||
Bastien Huveneers | 6'2" (188cm) | Middleweight | 9-4-1 | |||||
Baxter "The One-Armed Bandit" Humby | 6'0" (183cm) | Welterweight | 0-1-0 | |||||
Bayan Pickels | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Baz "The B.C. Badass" Cunningham | 5'6" (168cm) | Featherweight | 6-4-0 | |||||
Bazouka Joe | N/A | Am 1-1-0 | ||||||
Beau Roberts | N/A | Bantamweight | Am 1-2-0 | |||||
Beau Bentley | 5'9" (175cm) | Welterweight | 0-1-0 |